Be Real Estate

Projektet Tona

2024-01-04
BANESË ME QERA!

3 dhoma Kuzhinë 2 depo 3 terasa Kati 2 80m2

Lexo më shumë rreth - BANESË ME QERA!
2024-01-04
BANESË ME QERA NË PRISHTINË

Sallon Kuzhinë 3 dhoma gjumi (në njërën prej ...

Lexo më shumë rreth - BANESË ME QERA NË PRISHTINË
2024-01-04
Apartament me qera në Prishtinë: Shpallje Ekskluzive

📍 Lokacion: Rruga B, Prishtinë 📏 Sipërfaqe...

Lexo më shumë rreth - Apartament me qera në Prishtinë: Shpallje Ekskluzive
2023-12-11
APARTAMENT ME PAMJE TË MREKULLUESHME NË VETERNIK

🛏️ 3 Dhoma Gjumi 🛋️ Sallon dhe Kuzhinë ...

Lexo më shumë rreth - APARTAMENT ME PAMJE TË MREKULLUESHME NË VETERNIK
2023-12-11
SHITET APARTAMENTI, NË PËRFUNDIM!

Me kënaqësi ju prezantojmë një mundësi të r...

Lexo më shumë rreth - SHITET APARTAMENTI, NË PËRFUNDIM!